KOSMETIKA S DUŠÍ PŘÍRODY

Ke své práci používám vysoce kvalitní a profesionální přírodní/bio dekorativní kosmetiku, která nijak nezatěžuje Vaši pleť, umožňuje jí volně dýchat a zároveň o ni pečuje a zlepšuje její stav. Není možné srovnávat přírodní a konvenční kosmetiku, protože jde o dvě úplně odlišná odvětví. Přírodní dekorativní kosmetika, kterou používám, svou kvalitou hrdě konkuruje konvenčním značkám profesionální úrovně, navíc však díky čistému a kvalitnímu přírodnímu složení poskytuje opravdový luxus pro Vaši pleť, duši i zdraví. Je vhodná i pro pleť extrémně citlivou se sklony k různým alergiím, ekzémům a pro dětskou pokožku. Má profesionální výbava obsahuje vybrané produkty níže uvedených i jiných značek.

Britská značka kvalitní dekorativní kosmetiky na profesionální úrovni nabízí čisté minerální produkty, které jsou vhodné pro alergiky i vegany. Make-up je velice lehký, vysoce odolný až voděodolný s velmi přirozeným efektem a dlouhotrvajícím účinkem.

 

 

Luxusní voňavá bio dekorativní kosmetika pocházející z Austrálie se vyrábí ručně a obsahuje 95 až 97% ingrediencí z květin vypěstovaných v té nejvyšší bio kvalitě. V produktech můžete najít růži damašskou, jasmín, heřmánek nebo aloe vera. 100% čisté složení zaručuje, že v kosmetice nenajdete žádné chemické látky, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky, nanočástice ani konzervační látky. Zuii tak zaujímá velmi významnou pozici v kosmetickém bio světě profesionální úrovně.

 

Francouzská profesionální značka přírodní dekorativní kosmetiky. V posledních letech je Couleur Caramel oficiálním partnerem Filmového festivalu v Cannes, francouzské verze StarDance, pařížského Fashion Weeku nebo hudebních cen NMA. Produkty obsahují pouze přírodní ingredience a mají certifikáty kontrolované BIO kosmetiky Eccocert a Cosmebio.

Vaši pleť rozmazluji certifikovanou českou aromaterapeutickou přírodní kosmetikou Nobilis Tilia z Vlčí Hory a Havlíkova přírodní apotéka.

Veškerá kosmetika je složena pouze z přírodních složek, vhodná pro vegany.

VLASOVÝ STYLING

Dánská přírodní profesionální značka vlasového stylingu s historií a vášní pro udržitelnost a etickou výrobu produktů. Obsahuje 98% přírodních ingrediencí = vysoce efektivní přírodní a organické produkty recyklovatelné obaly. Standard 360 BIOCERT ORGANIC garantuje, že minimálně 95% složek musí pocházet z přírodních zdrojů. Natulique pracuje s největšími světovými kadeřníky.

 

Italská značka profesionálního vlasového stylingu s obsahem 95 % přírodních originálních ingrediencí, velmi kvalitní a zároveň šetrná k vlasům, vlasové pokožce i životnímu prostředí. Bez parabenů, GMO, minerálních olejů.Původně rodinná italská značka, která klade důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí, ve svých přípravcích používá co největší množství přírodních složek. Pro jejich výrobu využívá obnovitelné zdroje energie s nulovým dopadem na životní prostředí.