TIPY PRO NEVĚSTY

 

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě každé ženy. Vše musí být prostě perfektní. Přesně takové, jaké jste si to vždy představovala. Nevěsta je středobodem každé svatby, a proto je velice důležité, aby se po celý den cítila krásně a uvolněně. Perfektní líčení, šaty a účes to vše jen umocní. Aby svatební vizáž byla co nejlepší, je dobré se držet těchto praktických rad.

 

3 měsíce před svatbou:  

Vyhněte se různým experimentům s novými kosmetickými přípravky. Mohla by se u Vás projevit nečekaná alergická reakce. A pokud už se tak stalo, nebojte, máte pořád dost času na nápravu.

 

1 měsíc před svatbou:  

Začněte o svou pleť intenzivněji pečovat. Dopřejte si jednou týdně hydratační pleťovou masku, třeba jen z medu a tvarohu, peeling obličeje a rtů, který zbaví Vaši pleť odumřelých buněk a šupinek.  Pijte více čisté vody bez bublinek a snažte se odpočívat, i když sama moc dobře vím, že měsíc před svatbou je odpočinek spíše výjimkou. V této době je nejvyšší čas na zkoušku líčení a účesu.

 

1 týden před svatbou: 

Správný čas na návštěvu kadeřnice, úpravu obočí nebo manikúru.

 

1 den před svatbou:

Připravte Vaše vlasy 24 hodin před svatbou na svatební účes. Důkladně si je umyjte šamponem bez použití kondicionéru. Ten může způsobit, že účes by nemusel kvůli skluznosti vlasu vydržet po celý den. Večer před spaním doporučuji provést jemný peeling obličeje a rtů a ošetřit rty výživným balzámem.

 

Svatební den: 

Po dobrém a dlouhém spánku už se nechte jen hýčkat luxusní přírodní kosmetikou plnou krásných vůní a pečujících složek, se kterou společně vykouzlíme perfektní look. Starosti hoďte za hlavu a užijte si svatební den s Vaším vyvoleným na maximum. Opakovat už se totiž nikdy nebude.